گروه نرم افزاری آرین

نانو و بدن انسان

آشنایی با انواع بیماریهای میکروبی و بیماریهای ویروسی عوامل بیماری زا . بیماریها و دسته بندی آنها روشهای انتقال بیماری و ورود میکروب به بدن معرفی باکتریها و روشهای انتقال آنها روشهای پیشگیری از بیماریها اهمیت ورزش و نظافت غذای مفید و سلامتی و ...

قیمت : 10,500 تومان
افزودن به سبد خرید

نانو در این بخش درباره بدن انسان اطلاعات جالب و مفیدی را به دست می‌آورد :

رشد انسان: آشنایی با مراحل رشد کودک، اتفاقاتی که در هر دوره رشد برای کودک می‌افتد و تجربیات شخصی نانو در این بخش برای کودک شما نمایش داده می‌شود.

بیماری های میکروبی: نانوی کنجکاو با میکروب ها و دسته بندی آن‌ها آشنا می‌شود و مطالبی در مورد میکروسکوپ و مخترع آن به دست می‌آورد.

عوامل بیماری زا: در این بخش چگونگی انتقال بیماری و ورود میکروب ها به بدن ، آشنایی با بیماری ها و دسته بندی آن ها و این‌که هر میکروب چه اثری روی بدن انسان دارد و اتفاقات بعد از ورود میکروب به بدن را نشان می‌دهد.

محل زندگی باکتری‌ها: نانو میخواهد بداند اگر باکتری وارد بدنش بشود،روش انتقال باکتری چگونه است . اصطلاحاتی در مورد سلامت غذا و محیط زندگی نیز در این بخش به فرزند شما آموزش داده می‌شود.

پیشگیری از بیماری: نانو متوجه می‌شود که چگونه می‌شود از بیمار شدن جلوگیری کرد و از انواع روش های پیشگیری تا واکسن زدن را یاد می‌گیرد.

سلامتی بدن: نانو یاد می‌گیرد که اگر ورزش و نظافت روزانه را انجام دهد و اگر غذاهای مفید و درست مصرف کند همیشه سالم می‌ماند.

حواس انسان ها: انسان‌ها حواس مختلفی دارند و از این حواس برای شناخت اطراف خود استفاده می‌کنند .نانوی جستجوگر نکات مهمی در مورد حواس انسان می‌آموزد .

دستگاه عصبی انسان: نانو اصطلاحات زیادی در مورد دستگاه عصبی به دست می‌آورد و یاد می‌گیرد که از چه قسمت هایی تشکیل شده و چه ساختاری دارد.

ساختمان چشم: نانو با چشم و ساختمان چشم به زبانی ساده آشنا می‌شود. توضیح این که تصویر چگونه در چشم تشکیل می‌شود و قسمتهای مختلف چشم چه کارهایی انجام می‌دهند.

ساختمان گوش: کودک شما می‌آموزد انسان ها چگونه امواج صدا را دریافت می‌کنند و این که چه اندامی در گوش فعال هستند و گوش چگونه کار می‌کند و ماده زرد رنگ گوش چیست.

گیرنده های بویایی و حس چشایی و حواس دیگر : آموزش این که ما چگونه بوها را حس می‌کنیم و گیرنده بویایی چیست.


دیگر سرگرمی‌ها و بازی‌های موجود در این نرم افزار :

بازی پازل‌های نانو :
به کار گرفتن فکر و منطق و استدلال کودک در قالب انجام بازی پازل و جور چین

بازی حافظه:
این بازی به صورت ناخودآگاه در تقویت حافظه کودک شما و تسریع در مکانیسم‌های یاد آوری او اثر گذار خواهد بود.

بازی رنگ آمیزی: 
بازی های مفرح که هدف آن تقویت خلاقیت کودک در شناخت رنگ‌ها و شکل‌ها می‌باشد.

بازی اسباب بازی‌های نانو: 
یک بازی مفرح و جذاب که هدف آن توانا سازی کودک در به کار گیری فکر و استدلال در فرایند مونتاژ کردن (اسمبل) یک اسباب بازی است .

کلیپ موزیکال:
این کلیپ به شکل یک ترانه به موضوع مورد بحث در این مجموعه می‌پردازد و یک نقطه شروع شاد و مهیج را برای ترغیب کودک به آموختن ایجاد می‌کند.

مجموعه داستان‌های روباه کوچک:
مجموعه 14 داستان کوتاه و مفهومی که هدف آن تقویت برداشت معنی و درک مطلب کودکان می‌باشد.

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

برچسب ها: