گروه نرم افزاری آرین

نانو و کره زمین

تاریخچه زمین ساختمان درونی زمین و امواج لرزه ای آشنایی با پوسته و گوشته و هسته زمین و ترتیب قرار گرفتن آنها نحوه تشکیل آتشفشان و موادی که از آن خارج میشود زمین لرزه و تغییراتی که در زمین اتفاق می افتد در زمان وقوع زمین لرزه چه باید کرد و ...

قیمت : 10,500 تومان
افزودن به سبد خرید

در مجموعه کیدزی تیزهوش 3 نانو به دنبال شناخت کنجکاوانه‌ای از کره زمین است:

تاریخچه زمین: نانو می‌فهمد که دانشمندان چگونه از لایه های سنگ های رسوبی و فسیل درونشان پی به تاریخچه زمین می‌برند و با محیط ته نشین شدن سنگ ها و انواع سنگ های رسوبی آشنا می‌شود.

ساختمان درونی زمین 1: آقای کوشا در مورد امواج لرزه‌ای و استفاده دانشمندان از این امواج و لایه های تشکیل دهنده زمین مطالب جالب و آموزنده ای برای کودک شما دارد.

ساختمان درونی زمین 2: آشنایی با ترتیب قرار گرفتن لایه‌های زمین که شامل پوسته، گوشته و هسته می‌باشد. آقای کوشا از اهمیت لایه‌ها و جنس و دمای مربوط به این لایه‌ها حرف می‌زند. در این بخش در مورد نحوه تشکیل آتشفشان ها و موادی که از آن ها خارج می‌شود و همینطور درباره زلزله مطالب مفیدی ارائه می‌شود.
زمین لرزه: با زلزله و نحوه رخ دادن آن و تغییراتی که در زمین ایجاد می‌شود آشنا می‌شوید. نانو در زمان وقوع آتشفشان‌ها و تفاوت آن‌ها از لحاظ فعالیت‌شان مطالبی می‌آموزد.


لرزه نگاری: در این قسمت نانو با مردی به نام آقای ریشتر آشنا می‌شود و یاد می‌گیرد که زمین لرزه رو با چه مقیاسی اندازه گیری می‌کنند.

زنگ خطر: نانو در این قسمت یاد می‌گیرد که هنگام وقوع زمین لرزه در شرایط مختلف در چه مکان هایی پناه بگیرد.

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

برچسب ها: